Filma Online

Pawn Shop Chronicles (2013)

Pawn Shop Chronicles    21 Nov 2013

R 112 min AksionKomediKrim

5.9
IMDB: 5.9/10 7419 vota

, , ,

N/A

USA

140Raporto gabim

Permbajtja

Kjo është kronika e një unaze martese e gjetur në një dyqan pengjesh, që ndërthur histori të çuditshme të një qyteti të vogël duke përfshirë maniakë, drogaxhinj dhe vet imituesin e Elvis Presley.

Filma te ngjajshem