Filma Online

Percy Jackson: Sea of Monsters – HD (2013)

Percy Jackson: Sea of Monsters    7 Aug 2013

PG 106 min AvanturëFantazi

5.9
IMDB: 5.9/10 75008 vota

, , ,

1 win & 3 nominations.

USA

175Raporto gabim

Permbajtja

Në mënyrë për të shpëtuar kampin e tyre, i biri i Poseidonit dhe miqtë e tij ndërmarrin një mision në Detin e Monstrave për të gjetur Pëlhurën e Artë mitike. Ndërkohë duhet edhe të ndalojnë një forcë të keqe të madhe…

Filma te ngjajshem