Filma Online

Ruby & Quentin (2003)

Ruby & Quentin    22 Oct 2003

NOT RATED 85 min KomediKrim

7.1
IMDB: 7.1/10 19718 vota

, , ,

N/A

France, Italy

94Raporto gabim

Permbajtja

Rubi ka vetëm një gjë në mendje, të hakmerret për gruan të cilit një burri ja kishte mbytur. Rruga të cilin e shpihen Rubin drejt vdekjes për t’i dhen fund dhunës dhe katastrofave që kishte mes Quentin do jetë vetëm një subjekt i Tais-tosi.

Filma te ngjajshem