Filma Online

Run All Night (2015)

Run All Night    13 Mar 2015

R 114 min AksionKrim

6.8
IMDB: 6.8/10 17521 vota

, , ,

N/A

USA

296Raporto gabim

Permbajtja

Ekzekutori virtuoz, Xhim Konlon me nofkën “Varrmihës”, në një moment të vështirë për të mbrojtur të birin e tij do të vrasë djalin e shokut të tij të ngushtë dhe njëherazi të bosit të mafies. Sado që Xhimi do përpiqet për ta bindur ta falë dhe ta lejë atë dhe familjen e tij të qetë, mafiozi do t’i shpalli atij menjëherë “luftë” duke dashur të hakmerret kundrejt tij dhe të birit.

Filma te ngjajshem