Filma Online

Taken 1 (2008)

Taken    30 Jan 2009

PG-13 93 min AksionTriller

7.9
IMDB: 7.9/10 438537 vota

, , ,

3 wins & 1 nomination.

France

171Raporto gabim

Permbajtja

Një agjent i CIA-s i dalë në pension udhëton përmes Europës duke u mbështetur tek aftësitë e tij të vjetra për të gjetur dhe shpëtuar vajzën e tij të rrëmbyer nga një bandë shqiptarësh.

Filma te ngjajshem