Filma Online

Taken 2 (2012)

Taken 2    5 Oct 2012

PG-13 92 min AksionTriller

6.3
IMDB: 6.3/10 206955 vota

, , ,

1 win & 3 nominations.

France

181Raporto gabim

Permbajtja

Agjenti i CIA-s Brajan Mills dhe gruaja e tij merren peng nga babai i rrëmbyesit që vrau gjatë shpëtimit të vajzës.

Filma te ngjajshem