Filma Online

The Aggression Scale (2012)

The Aggression Scale    10 Mar 2012

R 85 min AksionKrimTriller

5.9
IMDB: 5.9/10 2553 vota

, , ,

1 win & 2 nominations.

USA

150Raporto gabim

Permbajtja

Katër vrasës të armatosur rëndë dhe dy adoleshentë të pazakonshëm fillojnë luftën për 500,000 dollarë të vjedhura dhe vrasjes së prindërve të tyre…

Filma te ngjajshem