Filma Online

The Big Boss (1971)

The Big Boss    1 Feb 1981

R 99 min AksionDramëKrim

7.1
IMDB: 7.1/10 16876 vota

,

, , ,

N/A

Hong Kong

320Raporto gabim

Permbajtja

Një djalë i ri (mjeshtër i arteve marciale) është betuar që të mos përdori dhunën. Por kur shkon të punojë me kushëririn e tij në një fabrikë, atje papritmas fillojnë të ndodhin gjëra misterioze dhe…

Filma te ngjajshem