Filma Online

The Bone Collector (1999)

The Bone Collector    5 Nov 1999

R 118 min DramëKrim

6.6
IMDB: 6.6/10 108360 vota

, , ,

3 nominations.

USA, Canada

582Raporto gabim

Permbajtja

Denzel Washington luan një rolë sikur një agjentë tetralgjik, ai dhe partnerja e ti duhet ta gjejn një vrasës serik.

Filma te ngjajshem