Filma Online

The Dark Knight (2008)

The Dark Knight    18 Jul 2008

PG-13 152 min AksionDramëKrim

9.0
IMDB: 9.0/10 1435255 vota

, , ,

Won 2 Oscars. Another 138 wins & 106 nominations.

USA, UK

888Raporto gabim

Permbajtja

Kur Batman, Gordon dhe Harvi Dent lëshuan një sulm në badën e të këqinjve, ata lanë kllounin jashtë kutisë, Xhokerin, i prirur për të kthyer Gothamin në anën e tij dhe heronjtë në nivelin e tij.

Filma te ngjajshem