Filma Online

The Departed (2006)

The Departed    6 Oct 2006

R 151 min DramëKrimTriller

8.5
IMDB: 8.5/10 751437 vota

, , ,

Won 4 Oscars. Another 101 wins & 84 nominations.

USA, Hong Kong

130Raporto gabim

Permbajtja

Dy burra me anë të kundërta ligji janë mbajtur të fshehtë nga Policia e Masaçusetit dhe nga Mafia Irlandeze, por gjaku dhe dhuna shpërthen kur bëhen disa zbulime.

Filma te ngjajshem