Filma Online

The Impossible (2012)

The Impossible    4 Jan 2013

PG-13 114 min DramëTriller

7.6
IMDB: 7.6/10 130885 vota

, , ,

Nominated for 1 Oscar. Another 27 wins & 61 nominations.

Spain, USA

139Raporto gabim

Permbajtja

Maria, Henri dhe tre djemtë e tyre udhëtojnë për në Tailandë që të kalojnë pushimet e Krishtlindjeve, në bukurinë e një parajse tropikale. Por në mëngjesin e datës 26 Dhjetor, ndërkohë që e gjithë familja po pushonte në pishinë, një jehonë e frikshme dëgjohet nga qendra e tokës dhe një masë gjigane ujërash të errëta sharron gjithçka me kalimin e saj…

Filma te ngjajshem