Filma Online

The Raid 2 (2014)

The Raid 2    11 Apr 2014

R 150 min AksionKrimTriller

8.1
IMDB: 8.1/10 70371 vota

, , ,

2 wins & 7 nominations.

Indonesia, USA

184Raporto gabim

Permbajtja

Vetëm pak kohë pas sulmit të parë, Rama infiltrohet me huliganët e Xhakartës dhe planifikon të shkatërrojë sindikatën dhe të zbulojë korrupsionin brenda forcës së tij policore.

Filma te ngjajshem