Filma Online

The Spy Next Door (2010)

The Spy Next Door    15 Jan 2010

PG 94 min AksionKomedi

5.4
IMDB: 5.4/10 26392 vota

, , ,

2 nominations.

USA

186Raporto gabim

Permbajtja

Ish-spiuni i Cia-s, Bob Ho merr detyrën më të vështirë që ka pasur deri tani: të kujdeset për tre fëmijët e të dashurës së tij. Dhe kur një nga fëmijët aksidentalisht shkarkon një top formulë të fshehtë, terroristët rusë do ti bëjnë një vizitë familjes.

Filma te ngjajshem