Filma Online

Tomorrowland (2015)

Tomorrowland    22 May 2015

PG 130 min Aksion

8.0
IMDB: 8.0/10 525 vota

, , ,

N/A

USA

358Raporto gabim

Permbajtja

Një vajzë adoleshente me shumë pasion për shkencën dhe një burrë i cili më parë ka punuar si shpikës, bashkohen për të zgjidhur misterin e një bote në një kohë dhe një dimension tjetër dhe njëkohësisht për të shpëtuar planetin Tokë.

Filma te ngjajshem