Filma Online

Trash (2014)

Trash    9 Oct 2014

R 114 min AvanturëKomediKrim

7.1
IMDB: 7.1/10 8353 vota

,

, , ,

Nominated for 1 BAFTA Film Award. Another 1 win & 2 nominations.

UK, Brazil

163Raporto gabim

Permbajtja

Tre djem në Brazil zbulojnë në grumbullimin e plehrave diçka për të cilën do të ndiqen nga policia dhe do të mundohen të bëjnë gjënë e duhur me të…

Filma te ngjajshem