Filma Online

Tron Legacy (2010)

TRON: Legacy    17 Dec 2010

PG 125 min AksionAvanturëFantazi

6.8
IMDB: 6.8/10 241380 vota

, , ,

Nominated for 1 Oscar. Another 10 wins & 39 nominations.

USA

167Raporto gabim

Permbajtja

Djali i krijuesit të një bote virtuale shkon të takojë babanë e tij dhe përfundon brënda botës që i ati kishte krijuar.

Filma te ngjajshem