Filma Online

Underworld: Evolution (2006)

Underworld: Evolution    20 Jan 2006

R 106 min AksionFantazi

6.8
IMDB: 6.8/10 142330 vota

, , ,

2 wins & 6 nominations.

USA

183Raporto gabim

Permbajtja

Luftëtarja vampire Selena dhe gjyshmë njeriu-ujk Michael vihen në kërkimin e të dhënave për të zbuluar historinë e racave të tyre dhe luftë në mes tyre.

Filma te ngjajshem