Filma Online

Van Helsing (2004)

Van Helsing    7 May 2004

PG-13 131 min AksionAvanturëFantazi

6.0
IMDB: 6.0/10 171416 vota

, , ,

3 wins & 13 nominations.

USA, Czech Republic

224Raporto gabim

Permbajtja

Gjuetari i famshëm i përbindëshave dërgohet në Transilvani për të ndaluar Drakulën, i cili është duke përdorur hulumtimin e Frankenshtajnit dhe një njeri-ujk për qëllime të këqija.

Filma te ngjajshem