Filma Online

Walking Tall (2004)

Walking Tall    2 Apr 2004

PG-13 86 min AksionKrim

6.2
IMDB: 6.2/10 47879 vota

, , ,

2 nominations.

USA

341Raporto gabim

Permbajtja

Një ish-ushtar i SH.B.A-ve rikthehet në qytetin e tij të cilin e gjen të tejmbushur me krim dhe korrupsion, dhe për këtë detyrohet të pastrojë shtëpinë e tij.

Filma te ngjajshem