Filma Online

White Tiger (2012)

White Tiger    3 May 2012

N/A 104 min AksionAvanturëFantazi

6.0
IMDB: 6.0/10 1419 vota

, , ,

3 nominations.

Russia

146Raporto gabim

Permbajtja

Pasi me shumë vështirësi i mbijeton vdekjes kur përballet me një Tank “Tiger të Bardhë” misterioz, ushtari i Ushtrisë së kuqe Ivan fiksohet për ta gjetur dhe ta shkatërrojë atë.

Filma te ngjajshem