Filma Online

X: Night of Vengeance (2011)

X: Night of Vengeance    24 Nov 2011

NOT RATED 90 min DramëKrimTriller

5.6
IMDB: 5.6/10 5655 vota

, , ,

1 nomination.

Australia

278Raporto gabim

Permbajtja

X, është vetëm për të rriturit, një thriller për dashurinë, fatin dhe arratisjen nga profesioni i vjetër i përjetuar nga dy gra, një natë që do të ndryshojë jetën e tyre përgjithmonë. Fati i bën që ato të dyja të takohen në një punë që shkon tmerrësisht keq dhe futen në një situatë të pakontrollueshme.

Filma te ngjajshem