Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Franklyn (2008)

Franklyn    

R 98 min DramëFantazi

6.2
IMDB: 6.2/10 13879 votes

, , ,

2 nominations.

France, UK

1516

Report error

“Franklin” është një përrallë e katër karaktereve, jetët e të cilëve janë të ndërthurura me fat,
romancë dhe tragjedi. Pasi këto botë të përplasen, një plumb i vetëm përcakton fatin e këtyre katër karaktere.

No links available
No downloads available

Related movies