Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Home Alone 2: Lost in New York (1992)

Home Alone 2: Lost in New York    

PG 120 min Komedi

6.5
IMDB: 6.5/10 166135 votes

, , ,

3 wins & 2 nominations.

USA

1888

Report error

Një vit më pas Kevin mbeti në shtëpi vetëm dhe kishte për të mundur dy hajdutë të paaftë, ai e gjen veten aksidentalisht në New York City, dhe kriminelët nuk janë shumë prapa.

No links available
No downloads available

Related movies