Filma Online

Hot Tub Time Machine 2 (2015)

Hot Tub Time Machine 2    

R 93 min Komedi

5.1
IMDB: 5.1/10 10524 votes

, , ,

N/A

USA

1149

Report error

Kur Lou e gjen veten në telashe, Niku dhe Xhekobi ndezin makinën e nxehtë të kohës për t’u kthyer pas në kohë. Por në të kundërt ata përfundojnë në të ardhmen me Adam Xhunior. Tani atyre u duhet të ndryshojnë të ardhmen për të shpëtuar të shkuarën.

No links available
No downloads available

Related movies