Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Hyena (2014)

Hyena    

N/A 112 min DramëKrim

6.2
IMDB: 6.2/10 679 votes

, , ,

3 wins & 2 nominations.

UK

1673

Report error

“Hienat”, është një thriller policor që ka në fokus aktivitetin e një ekipi policor të anti-drogës në Londër, i drejtuar nga detektivi Michael Logan, i cili ndërmjetësohet mes mafies shqiptare dhe asaj turke për të mbyllur marrëveshjet më fitimprurëse në favor të tij. Por aktiviteti i këtij ekipi komplikohet nga hyrja në skenë e një bande të re shqiptare, të drejtuar nga vëllezërit Kabashi, një brez i ri kriminelesh të dhunshëm, që nuk kursejnë asgjë në metodat e tyre për kontrollimin e këtij biznesi.

No links available
No downloads available

Related movies