Filma Online

Irreversible (+18) (2002)

Irreversible    

NOT RATED 97 min Krim

7.4
IMDB: 7.4/10 75908 votes

, , ,

5 wins & 7 nominations.

France

2438

Report error

Një film ndryshe nga të tjerët; Ngjarjet e një nate traumatike në Paris zbulohen në rend të kundërt kronologjik teksa Aleksa e bukur përdhunohet dhe rrihet brutalisht në një nënkalim…

No links available
No downloads available

Related movies