Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Jumanji (1995) HD

Jumanji    

PG 104 min AvanturëFantazi

6.8
IMDB: 6.8/10 175298 votes

, , ,

4 wins & 8 nominations.

USA

1967

Report error

Kur dy fëmijë gjejnë një lojë kutie magjike dhe fillojnë të luajnë, lirojnë prej saj një burrë të bllokuar aty prej dekadash dhe një mori rreziqesh që mund të ndalohen vetëm duke përfunduar lojën.

No links available
No downloads available

Related movies