Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Let the Right One In (2008)

Let the Right One In    

R 115 min DramëHorror

8.0
IMDB: 8.0/10 159602 votes

, , ,

Nominated for 1 BAFTA Film Award. Another 77 wins & 34 nominations.

Sweden

1493

Report error

Oskar, një djalë që ngacmohet vazhdimisht nga shokët e tij, gjen dashurinë dhe hakmarrjen me anë të Elit, një vajzë e bukur, por e veçantë.

No links available
No downloads available

Related movies