Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Like A Dragon (2007)

Like a Dragon    

N/A 110 min AksionKrim

6.4
IMDB: 6.4/10 1005 votes

, , ,

N/A

Japan, South Korea

1429

Report error

Filmi është i bazuar në videolojën me njëjtin emër.
Një ish-anëtar i Jakuzave del nga burgu dhe përpiqet që të distancohet nga e kaluara e tij me Jakuzat. Gjatë rrugës ai takon një vajzë të vogël e cila kërkon mamanë e saj, kështu që ai vendos ta ndihmojë vajzën për të gjetur të ëmën e saj, por situata do të përkeqësohet, sepse mamaja e saj gjendet në rezidencën e një bosi famëkeq.

No links available
No downloads available

Related movies