Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Lucy (2014)

Lucy    

R 89 min AksionFantaziTriller

6.4
IMDB: 6.4/10 250090 votes

, , ,

2 wins & 6 nominations.

France

1889

Report error

Një grua e përfshirë aksidentalisht në një marrëveshje të fshehtë kthehet kundër rrëmbyesve të saj dhe transformohet në një luftëtare të pamëshirshme me aftësi përtej logjikës njerëzore.

No links available
No downloads available

Related movies