Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Monsters: Dark Continent (2014)

Monsters: Dark Continent    

R 119 min DramëFantaziTriller

4.4
IMDB: 4.4/10 3201 votes

, , ,

N/A

UK

1611

Report error

Pas 10-të vitesh nga ngjarjet me përbindëshat, zonat e infektuara tashmë janë përhapur në mbarë botën. Në Lindjen e Mesme ka filluar një kryengritje të re. Në të njëjtën kohë përbindëshat në atë rajon shtohen dhe ushtria vendos për të rritur më shumë numrin forcave për të ndihmuar këtë kryengritje.

No links available
No downloads available

Related movies