Filma Online

Only God Forgives (2013)

Only God Forgives    

R 90 min DramëKrimTriller

5.7
IMDB: 5.7/10 73209 votes

, , ,

12 wins & 17 nominations.

Denmark, Sweden, Thailand, USA, France

1978

Report error

Xhuliani është një trafikant droge në botën kriminale të Bangkokut. Jeta e tij bëhet akoma edhe më e komplikuar kur nëna e tij e detyron atë të gjejë dhe të vrasë atë i cili është përgjegjës për vdekjen e vëllait të tij.

No links available
No downloads available

Related movies