Filma Online

Paddington (2014)

Paddington    

PG 95 min Komedi

7.3
IMDB: 7.3/10 32338 votes

, , ,

Nominated for 1 BAFTA Film Award. Another 1 win & 4 nominations.

UK, France

1429

Report error

Një ari Peruan udhëton për në Londër, në kërkim të një shtëpie të re dhe të një mikut të vjetër eksplorues. I humbur dhe i vetëm në Stationin e Padingtonit, ai takohet me familjen e mirë Braun, të cilët i ofrojnë një strehë.

No links available
No downloads available

Related movies