Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Percy Jackson: Sea of Monsters – HD (2013)

Percy Jackson: Sea of Monsters    

PG 106 min AvanturëFantazi

5.9
IMDB: 5.9/10 75008 votes

, , ,

1 win & 3 nominations.

USA

1595

Report error

Në mënyrë për të shpëtuar kampin e tyre, i biri i Poseidonit dhe miqtë e tij ndërmarrin një mision në Detin e Monstrave për të gjetur Pëlhurën e Artë mitike. Ndërkohë duhet edhe të ndalojnë një forcë të keqe të madhe…

No links available
No downloads available

Related movies