Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Pitch Black (2000)

Pitch Black    

R 109 min AksionFantaziHorror

7.1
IMDB: 7.1/10 179450 votes

, , ,

2 wins & 4 nominations.

USA

1976

Report error

Një ekuipazh i një anije transporti ngecin në një planet plot me krijesa të etura për gjak që dalin të gostisin natën. Por ata mësojnë se një eklips një mujor është gati për të ndodhur dhe…

No links available
No downloads available

Related movies