Filma Online

PK (2014)

PK    

N/A 153 min DramëFantaziKomedi

8.4
IMDB: 8.4/10 57981 votes

, , ,

7 nominations.

India

2283

Report error

Një i huaj ne një qytet bënë pyetje që s’i kishte bërë askush më parë. I njohur nga inicialet P.K , pyetjet dhe kurioziteti fëmijëror do ta dërgojnë atë ne një udhëtim drejt dashurisë, të qeshjes dhe të braktisjes.

No links available
No downloads available

Related movies