Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Protégé (2007)

Protégé    

R 106 min Krim

7.3
IMDB: 7.3/10 3745 votes

, , ,

4 wins & 16 nominations.

Hong Kong

1093

Report error

Një agjent special ka 8 vite i infltruar thellë në tregun e organizuar kriminal të Azisë, ku ai bëhet krahu i djathtë i një prej bosëve. Nik tani ka filluar të ndjejë besnikëri ndaj shoqërisë së re dhe parave.

No links available
No downloads available

Related movies