Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Safe House (2012)

Safe House    

R 115 min AksionKrim

6.8
IMDB: 6.8/10 149426 votes

, , ,

1 win & 7 nominations.

USA, South Africa, Japan

1727

Report error

Pas 10 vitesh në arrati nga akuza për tradhti, agjenti më i mirë i C.I.A-s, dorëzohet. Por kur shtëpia e sigurisë ku ai mbahej, sulmohet nga mercenarët, një agjent i ri do ta ndihmojë të arratiset. Tani dy aleatët e pazakontë, duhet të mbijetojnë si të mundin dhe të zbulojnë njeriun përgjegjës që i do me çdo kusht të vdekur…

No links available
No downloads available

Related movies