Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Shaun of the Dead (2004)

Shaun of the Dead    

R 99 min HorrorKomedi

8.0
IMDB: 8.0/10 352536 votes

, , ,

12 wins & 16 nominations.

UK, France, USA

1314

Report error

Një burrë vendos të rregullojë jetën e tij duke rifituar të dashurën, të rregullojë marrëdhëniet me mamanë e saj dhe në të njëjtën kohë të luftojë kundër një grupi njerëzish të vdekur që janë kthyer në jetë për të ngrënë të gjallët.

No links available
No downloads available

Related movies