Filma Online

Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)

Sherlock Holmes: A Game of Shadows    

PG-13 129 min AksionAvanturëKrim

7.5
IMDB: 7.5/10 308,724 votes

, , ,

2 wins & 10 nominations.

USA

2687

Report error

Sherlock Holmes dhe miku i tij Dr. Watson bashkojnë forcat për të kapur kundërshtarin më të frikshëm, profesor Moriarty-n.

No links available
No downloads available

Related movies