Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

SPL 2: A Time for Consequences (2015)

SPL 2: A Time for Consequences    

N/A 120 min AksionDramëKrim

7.0
IMDB: 7.0/10 476 votes

, , ,

N/A

China

1681

Report error

Kur polici Kit (Wu Jing) nga Hong Kongu zbulohet se ishte në një operacion të fshehtë, gangsteri që ai kërkonte të kapte e rrëmben dhe në shenjë hakmarrjeje e fut në një burg të Tajlandës me një identitet të rremë penal. Gardiani i burgut Çai (Tony Jaa) me aftësi të jashtëzakonshme luftarake e ndalon largimin e tij nga burgu. Më pas gardiani Çai zbulon identitetin e vërtet të Kitit dhe si këmbim për ta ndihmuar i kërkon që të shpëtojë vajzën e tij, e cila vuan nga një formë e rrallë e leukemisë, sepse Kit është i vetmi donator që mund ta shpëtojë vajzën.

No links available
No downloads available

Related movies