Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

The Big Boss (1971)

The Big Boss    

R 99 min AksionDramëKrim

7.1
IMDB: 7.1/10 16876 votes

,

, , ,

N/A

Hong Kong

3787

Report error

Një djalë i ri (mjeshtër i arteve marciale) është betuar që të mos përdori dhunën. Por kur shkon të punojë me kushëririn e tij në një fabrikë, atje papritmas fillojnë të ndodhin gjëra misterioze dhe…

No links available
No downloads available

Related movies