Filma Online

The Bone Collector (1999)

The Bone Collector    

R 118 min DramëKrim

6.6
IMDB: 6.6/10 108360 votes

, , ,

3 nominations.

USA, Canada

3341

Report error

Denzel Washington luan një rolë sikur një agjentë tetralgjik, ai dhe partnerja e ti duhet ta gjejn një vrasës serik.

No links available
No downloads available

Related movies