Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013)

The Hobbit: The Desolation of Smaug    

PG-13 161 min Fantazi

8.0
IMDB: 8.0/10 413598 votes

, , ,

Nominated for 3 Oscars. Another 15 wins & 73 nominations.

USA, New Zealand

1963

Report error

Aventurat e personazhit Bilbo Baggins vazhdojnë duke udhëtuar me magjistarin Gandalf dhe trembëdhjetë xhuxhët e udhëhequr nga Thorin Lëkur-Lisi, për të rimarrë Malin e Vetmuar dhe Mbretërinë e Humbur të Xhuxhëve “Ereborin”. Pas shumë mundimeve ata arrijnë në Malit i Vetmuar, ku ata do përballen me rrezikun më të madh – krijesën më të tmerrshme, «Dragoin Smaug».

No links available
No downloads available

Related movies