Filma Online

The Man from Nowhere (2010)

The Man from Nowhere    

R 119 min AksionKrimTriller

7.9
IMDB: 7.9/10 36879 votes

, , ,

8 wins & 12 nominations.

South Korea

1848

Report error

Një burrë që drejton një dyqan pengjesh me një të kaluar të ashpër ngatërrohet me disa trafikantë droge dhe organesh, me shpresën për të shpëtuar një vajzë e cila është mikesha e vetme që ka…

No links available
No downloads available

Related movies