Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

The Rundown (2003)

The Rundown    

PG-13 104 min Aksion

6.7
IMDB: 6.7/10 76302 votes

, , ,

2 wins & 3 nominations.

USA

1642

Report error

Beku është një gjuetar shpërblimesh shumë i vlerësuar dhe punësohet për të gjetur Trevisin, një djalë të humbur prej muajsh në Brazil. Kjo punë që duket e thjeshtë e çon Bekun në një aventurë e pabesueshme në pyllin e Amazonës, ku atje takon baristen e bukur Marianën dhe Hatçerin e pamëshirshëm.

 

No links available
No downloads available

Related movies