Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Tusk (2014)

Tusk    

R 102 min DramëHorrorKomedi

5.4
IMDB: 5.4/10 21829 votes

, , ,

2 wins & 1 nomination.

USA

1801

Report error

Kur regjistruesi i një programi në internet zhduket në pyllin e Mahitobës duke intervistuar një lundërtar misterioz të quajtur Hauard Hau, shoku i tij i ngushtë Tedi dhe e dashura e tij Ellison bashkëpunojnë me një ish-polic për ta gjetur.

No links available
No downloads available

Related movies