Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Walter (2015)

Walter    

N/A 94 min DramëKomedi

5.3
IMDB: 5.3/10 802 votes

, , ,

N/A

USA

1474

Report error

Uolltër Geri Benxhamin punon në kinemanë Cineplex si marrësi i biletave. Kur ishte 10 vjeç, ai bëri një marrëveshje me Zotin që të vendoste për fatin e përjetshëm të njerëzve dhe si shkëmbim i ati i tij do shkonte në Parajsë. Mirëpo, me shfaqjen e Gregut, Uolltër detyrohet të përballet me kuptimin e vërtetë të jetës dhe të ardhmes së tij.

No links available
No downloads available

Related movies