Filma Online

You’re Not You (2014)

You're Not You    

R 102 min Dramë

7.4
IMDB: 7.4/10 8975 votes

, , ,

N/A

USA

1450

Report error

Një dramë e përqendruar në një pianiste klasike e cila është diagnostikuar me ALS dhe studenten e stuhishme të kolegjit e cila bëhet kujdestarja e saj.

No links available
No downloads available

Related movies